Reklama w serwisie

marketing reklama
Oferta reklamowa serwisu Wirtualny Sieradz.pl

Witam! Pragnę przedstawić państwu  ofertę reklamową serwisu wirtualnysieradz.pl.

W obecnych czasach przy dużej popularności internetu, każda znacząca się firma posiada własną stronę internetową. Posiadanie profesjonalnej strony podnosi wiarygodność naszej firmy a, także ułatwia klientom zapoznanie się z naszą ofertą. Warto więc wyprzedzić konkurencję i zdobyć nowych klientów.  Szczególnie jest to istotne dla nowo powstałych firm. Nasz serwis posiada wysoką pozycję w wyszukiwarce google pod hasłem „sieradz ogłoszenia” co gwarantuje dużą liczbę odwiedzin. Odwiedzają nas głównie mieszkańcy Sieradza i okolic,czyli państwa potencjalni przyszli klienci.

Warto zaznaczyć ,że państwa reklama umieszczona na naszym serwisie nie zginie pośród setek innych reklam, jak w przypadku  tradycyjnych gazet, ani nie podzieli losu wielu ulotek leżących pod drzwiami. Liczba reklam na naszej stronie jest ograniczona do kilkunastu, przez co reklamy będą bardziej widoczne. Reklamy będą umieszczone w prawej i lewej kolumnie serwisu.

OFERTA DLA FIRM POSIADAJĄCYCH  WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ :

Jeśli państwa firma posiada własną stronę internetową , ale pragną  państwo zwiększyć liczbę odwiedzin na waszej firmowej stronie ,a tym samym pozyskać nowych klientów zapraszamy do skorzystania z naszej kolejnej oferty :

Tutaj idealnym rozwiązaniem będzie ciekawy baner reklamowy kierujący użytkownika na państwa stronę internetową.

To znaczy,że  baner po kliknięciu na niego przenosi klienta na państwa firmową  stronę.

Jednorazowy koszt stworzenia banera wynosi 250 zł.

Koszt miesięcznej emisji banera w serwisie wirtualnysieradz.pl wynosi tylko 250zł.

Kontakt w sprawie reklamy w dziale kontakt z serwisem.